Aký bude najnovší iPhone 6?

            Svet smarfónov a mobilných pripojení je stále determinovaný predovšetkým novinkami spoločnosti Apple, aj keď tá samozrejme čelí stále početnejšej konkurencii. Samsung, HTC či najnovšie Nokia s Windowsom sa snažia vymýšľať, inovovať, na prvenstvo Apple však len veľmi ťažko dosiahnu. Preto je namieste si predstaviť novinku, ktorá bude v tomto roku výrazne hýbať trhom s mobilnými telefónmi. A touto novinkou je iPhone6.

Iphone 6 je horúcou novinkou

Aký tento najnovší typ iPhone bude a kedy príde na trh? Tak to sa pýtajú mnohí fanúšikovia Apple a stále nedostávajú uspokojivú odpoveď. Hovorí sa o rôznych dátumoch – momentálne je najreálnejší jún, alebo pokojne to môže byť až august. Odborníci sa ale zhodujú, že to bude v júni, preto ak ste aj vy priaznivcami Apple, tak už si pomaly chystajte peňaženky a pripravte sa na radu záujemcov v originálnej Apple predajni. Špekuluje sa, že iPhone 6 bude mať znovu o niečo väčšiu obrazovku, než to bolo u predchodcov. Zväčšovanie obrazoviek je u Apple tradičným krokom pri inováciách a určite to poteší zákazníkov, ktorí preferujú práve takýto typ zobrazenia. Displej by mal mať 1080p HD rozlíšenie, čiže v súčasnosti v podstate to najkvalitnejšie, čo sa na trhu nachádza. Zaujímavé bude sledovať použitie tzv. iWatch, predstavujúce doplnok iPhone v podobe hodinkách na ruke s operačným systémom iO8. Čo možno priaznivcov až tak nepoteší, je nárast ceny. Tá sa má vyšplhať nad 100 dolárov, čo je len základná cena v Amerike, u nás to bude vďaka nákladom na dopravu i rozdielnej mene určite viac. Jedno je však jasné – ak máte radi Apple, tak už teraz kontaktujte mobil bazár, ponúknite na predaj doterajší telefón a už chvíľu počkajte na iPhone 6.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>