tv

Káblová televízia prináša množstvo televíznych programov

Televízny signál je nevyhnutnou súčasťou nášho života, veď práve televízia nám dennodenne prináša najnovšie informácie, zaujímavé televízne programy či iné hodnotné relácie. Kým v minulosti bolo možné televízne vysielanie sledovať len prostredníctvom analógového voľne dostupného vysielania, tak dnes analógové vysielanie skončilo a signál je šírený prostredníctvom digitálneho vysielania. Pokiaľ však chcete mať zaručenú vyššiu kvalitu vysielania, stálosť signálu a aj širší sortiment ponúkaných programov.

Takúto digitálnu formu má aj káblová televízia šírená prostredníctvom digitálnych optických sietí. Tá tiež podstúpila viaceré zmeny, keď konečný príjem je zabezpečovaný pomocou špeciálnych set-top boxov nainštalovaných v domácnostiach konečných zákazníkov. Aké výhody táto káblová televízia má? Tak predovšetkým šírku programového rastra – nájdete tu samozrejme slovenské celoplošné televízie a aj pár českých, pričom spolu s nimi sú v ponuke viaceré športové, hudobné, detské, umelecké či vzdelávacie kanály. Z tejto ponuky si vyberie každý člen rodiny, nakoľko sú tu k dispozícii programy viacerých druhov a smerovaní. A cena? Tá vzhľadom na ponúkaný komfort vôbec nie je vysoká, naopak, je určite prijateľná. Spolu so samotnou možnosťou sledovania televízie získate pri káblovke aj možnosť nahrávania, pretáčania programov či elektronického programového sprievodcu. Balíček modernej digitálnej káblovej televízie už dnes bežne patrí ku väčšine domácnostiam!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>