baz

Ktoré telefóny sú momentálne najlepšie?

Vkus užívateľov v súvislosti s mobilnými telefónmi sa skutočne prípad od prípadu líši. Niektoré preferujú výhradne jeden operačný systém a telefón od svojho obľúbeného výrobcu, druhí zase radšej striedajú typy, hodnotia a potom porovnávajú. My sa pozrieme na to, ako jednotlivé telefóny z hľadiska kvality zoradili špičkoví odborníci.

Podľa nich sa na prvom mieste rebríčku telefónov nachádza HTC One M8. Ide o relatívne pozoruhodný fakt, doteraz totiž boli v poradiach kvality i predaja preferované dve súperiace značky Samsung a Apple. HTC bolo pred pár rokmi v naozaj zlej situácii, spomínal sa aj zánik firmy, tá sa z toho pozviechala a dnes má najlepší telefón na svete. Zaujímavé je to, že sa jedná o druhé ,,vydanie“ tohto telefónu, ide o pokračovanie prvej verzie a často sa vraví, že práve druhá edícia býva tá kritická. V tomto prípade to ale neplatí, nakoľko HTC One M8 zaujme najmä svojim perfektným dizajnom, dvojitou kamerou a fantastickým dizajnom. Aj na druhom mieste nájdeme relatívne prekvapujúce meno. Ani tu sa nenachádzajú Samsung s Apple, ale Sony Xperia Z2. Telefón je výhodný najmä pre svoju praktickosť – má totiž vysoký výkon, dlhú výdrž batérie a potešujúci výkon kamery. A kto je na treťom mieste? Tam sa nachádza mobil OnePlus One. Že ste o tejto značke ešte nepočuli? Ani sa nedivíme, ide totiž o novinku, ktorá však významne usporí vaše financie. Telefón spĺňa všetky funkcie vyžadované od tých najlepších súčasných mobilov, je však výrazne lacnejší, než jeho konkurencia. Preto ak chcete dať šancu novej značke a ušetriť, bude OnePlus One tým vhodným riešením! A kde tieto telefóny kúpite? Môžete vyskúšať originálnych predajcov, tam to však zrejme bude pomerne drahé. Preto odporúčame mobil bazár, kde pri nákupe pomerne výrazne a zaujímavo ušetríte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>